Skroluj

O projekte

  • Príma bývanie v novom komplexe PRIMA PARK. Bytový dom je situovaný v mestskej časti Ružinov na Jašíkovej ulici, priamo na Papánkovom námestí, ktoré je samotným srdcom tejto lokality. PRIMA PARK je prvou lastovičkou revitalizácie a oživenia centra celej mestskej časti, ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a skvelou dopravnou dostupnosťou ako do centra mesta, tak aj na diaľničný obchvat.
  • Príma bývanie v novom komplexe PRIMA PARK. Projekt bytového domu PRIMA PARK predstavuje príjemné mestské bývanie v samotnom srdci Ružinova, ktorý patrí k najvyhľadávanejším a najatraktívnejším lokalitám v Bratislave.
  • Kúpu Vášho bytu môžete financovať z následújúcich možností:
    Hotovosť, Stavebné sporenie, Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru, Kombinácia týchto možností

  • 11

Lokalita

Príma bývanie v novom komplexe PRIMA PARK. Bytový dom je situovaný v mestskej časti Ružinov na Jašíkovej ulici, priamo na Papánkovom námestí, ktoré je samotným srdcom tejto lokality. PRIMA PARK je prvou lastovičkou revitalizácie a oživenia centra celej mestskej časti, ktorá disponuje výbornou občianskou vybavenosťou a skvelou dopravnou dostupnosťou ako do centra mesta, tak aj na diaľničný obchvat. V pešej dostupnosti sa nachádzajú škôlky, základné školy, stredné školy, vysoká škola, detské ihriská, parky, jazerá, športové, zdravotné, kultúrne a reštauračné zariadenia, viaceré obchody a rôzne služby. Blízkosť dvoch nosných dopravných tepien Ružinovskej a Tomášikovej ulice umožňuje bezprostrednú dostupnosť električkových a autobusových spojov MHD.
Mapa

O projekte

Príma bývanie v novom komplexe PRIMA PARK.

Projekt bytového domu PRIMA PARK predstavuje príjemné mestské bývanie v samotnom srdci Ružinova, ktorý patrí k najvyhľadávanejším a najatraktívnejším lokalitám v Bratislave.

V I. Etape Vám ponúkame pokojné bývanie v 48 bytových jednotkách, ktoré vzniknú kompletnou premenou bývalej budovy banky. Prevažnú časť budú tvoriť jedno a dvojizbové byty s balkónmi. Na posledných podlažiach s prekrásnym výhľadom na okolie vznikne šesť troj a štvorizbových mezonetových bytov s veľkými terasami na obidvoch podlažiach. K vysokej atraktivite projektu prispieva neštandardná výška miestností 3,1m a výška okien 2,0m.
Atypický projekt PRIMA PARK je výsledným efektom kompletnej premeny bývalej administratívnej budovy.V II. Etape plánujeme vybudovať ďalšie byty a parkovacie státia v garáži na dvoch podzemných podlažiach. Komplexným riešením vznikne vnútroblok, ktorý bude poskytovať oddychový priestor so zeleňou a vodnou plochou, obklopený polyfunkčnými priestormi.

Architektonické stvárnenie bytového domu naznačuje, že sa jedná o jednoduché a moderné funkčné riešenie. Farebným prevedením a vhodnou kombináciou zvolených materiálov Vám ponúkame čistý a esteticky zladený životný priestor, Váš bytový dom.

Financovanie

Možnosť financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.
Pre viac informácií kontaktujte Predajcu
Našou financujúcimi bankami sú Tatra banka a.s, Československá obchodná banka a.s. a Všeobecná úverová banka.


 

Výber bytu

Vyber
podlažie
I. NP II. NP III. NP IV. NP V. NP VI. NP VII. NP VIII. NP
 
 
Mám záujem o kúpu bytu

Kontakt

Developer a Investor:

CRESCO Ružinov s.r.o.
Člen skupiny CRESCO Invest Group s.r.o.

IČO: 47 229 641
DIČ: 2023821261

Tel.: +421 2 5413 1859
Web: www.crescoinvestgroup.sk

Predaj bytov:

CRESCO Ružinov s.r.o.
Člen skupiny CRESCO Invest Group s.r.o.

Hviezdoslavovo námestie 14
811 02 Bratislava

+421 2 5413 1859
recepcia@cresco-ig.sk

0905 30 31 32
Partner predaja: